Google Ara Hayat Sana Güzel Türkçe Dublaj izle

Ekleyen admin Eklenme Tarihi 24 Şubat 2013 1 yorum
Reklama ÜYE OLARAK bize destek olabilirsiniz.


Film Bilgileri

Hayat Sana Güzel  hd izle, Hayat Sana Güzel  full izle, Hayat Sana Güzel  filmini izle, Hayat Sana Güzel  online izle, Hayat Sana Güzel  720p izle.

Film hakkında:

Hayat Sana Güzel tek part hd  izle Çocuklukları birlikte geçmiş iki kanka Mitch ve Dave, yıllar içinde yavaş yavaş birbirlerinden kopmuşlardır. Dave evli, çocuklu ve meşgul bir avukat olmuştur; Mitch ise evlenmemiş, sorumluluk almamış, doğru düzgün çalışmamıştır bile. Mitch Dave’in hayatına imrenir, hoş bir karısı, tatlı çocukları ve yüksek maaşlı bir işten daha güzel ne olabilir? Dave ise, Mitch’in tasasız hayatına imrenmektedir.
Hayat Sana Güzel - The Change-Up

Bir gece birlikte içmeye çıkarlar Hayat Sana Güzel full hd izle ve ertesi gün birbirlerinin bedenlerinde uyanırlar. Dehşete düşen iki arkadaşın dünyaları altüst olur.İlk başlarda bu durum hoşlarına gidecek gibi olur fakat kısa süre sonra ikisi de bu hayatların aslında hiç de güllük gülistanlık olmadığını farkeder Daha sonra Dave’in güzel yardımcısı Sabrina ve Mitch’in babası ise işleri zorlaştırmaktadır. Mitch ve Dave eski hayatlarını geri almanın bir yolunu bulmaya çalışırken bir yandan da birbirlerinin hayatını mahfetmemeye uğraşırlar ve herşey iyice içinden çıkılmaz bir hale gelir…

JetFilmSeyret.Com Gururla Sunar…

 

 

Etiketler

:

İzlenme: 5.584 defa izlendi

Benzer Filmler

Hayat Sana Güzel Türkçe Dublaj izle filminde 1 yorum yapılmış.

  1. HAKAN diyor ki:

    eğlenceli güzel tavsiye ederim…emeğine ve eline sağlık admin…!

Yorum Yap