Google Ara İron Man 1 izle

Ekleyen admin Eklenme Tarihi 24 Ekim 2012 5 yorum
Reklama ÜYE OLARAK bize destek olabilirsiniz.


Film Bilgileri

Kemal Sunal Filmleri türkçe dublaj izle, Kemal Sunal Filmleri filmini izle,  Kemal Sunal Filmleri full izle, Kemal Sunal Filmleri hd izle,  Kemal Sunal Filmleri filmini izle jetfilmseyret.com ailesi olarak iyi seyirler dileriz. Aşağıdaki film açıklamalarını okuyup film hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.Yorumlarınızı Eksik etmeyiniz.

İron man marvel şirketi tarafından yapılan bir çizgi film olarak hayata geçirilmiştir. İronman 1 filmini izleme fırsatını sitemizden size sunmaktayız. İronman karakterini canlandıran oyuncumuz babasının izinden gitmektedir. Çok ünlü ve önüne geçilemez bir silah endüsttüri sayesinde önde gelen bir markanın sahibidir. Karakterimiz ortaokula kadar okumuş ve daha sonrasını özel öğretmenlerden öğrenmiştir. Patlayıcı ve elektronik konusunda çok üstün bir bilgiye sahiptir. Savaş içerisinde olan bir ülkeye yeni füzelerin tanıtımı yapılırken kaçırılır. Bir ay boyunca tek başına bir mağaraya kapatılır.

Bu bir ayın sonunda ise yanına bir adam gelir ve oda savaş gazisidir. Kahramanımızı kaçıran kampın lideri kendilerine özel atomik bir füze geliştirmesini ister. Eli kolu mahkûm olan kahramanımız mecburen bu durumu kabul eder. Gerekli tüm malzemeleri edindikten sonra dört hafta sürecek bir çalışma sürecine girer. Kahramanımız yanındaki savaş gazisi olan mahkûm arkadaşıyla birlikte demir adam zırhının ilk İlker versiyonunu yapmıştır. Kampı yerle bir ederek kaçmayı başarmıştır. Ama ona yardım eden arkadaşı ölmüştür. İlk demir adam zırhı çok fazla dayanmayarak çölün ortasında infilak etmiştir. Bu iki buçuk aylık zamanda umudunu yitirmeyen arkadaşları çölün ortasında onu bulmuşlardır. İronman filmini Türkçe dublaj izleme seçeneği ile sitemizden takip edebilirsiniz. Kahramanımız şirketine döndüğünde silah ticareti işini bıraktığını açıklayarak herkesi şaşırtmıştır. Ve, evinde ironman’in gerçek projesini gerçekleştirmek için işe koyulmuştur. Bu konuda pek çok zorluklar yaşamış ve sonunda başarmıştır 2 adet kopya elde etmiştir. Elinde bulundurduğu bu yüksek güçle kötü adamlarla savaşıp şehri korumayı hedef edinmiştir. Filmimizin başlangıç hikâyesi bu şekildedir. İron man filmini full izlemek isteyenler vkfilmizle.com adresinden izleyebilirler. Kesinlikle izlemeniz gereken bir filmdir.jetfilmseyret.com Ailesi olarak iyi seyirler dileriz

IMDB Puanı

:

7.9

Yönetmen Adı

:

Jon Favreau

Yapım Yılı

:

2008 Amerika

Oyuncular

:

Robert Downey Jr, Terrence Howard, Ovadya Stane, Pepper PottsLeslie

Etiketler

:

İzlenme: 6.829 defa izlendi

Benzer Filmler

İron Man 1 izle filminde 5 yorum yapılmış.

 1. malik diyor ki:

  süperrrr

 2. M:G diyor ki:

  ya gelmedi bana (((((((((((

 3. Elif diyor ki:

  Superrr

 4. Elif diyor ki:

  Cck beyendimmmm

 5. gökhan gönül diyor ki:

  futbolcu olarak beğendim!!!

Yorum Yap