Google Ara Örümcek Adam 1 Türkçe Dublaj izle

Ekleyen admin Eklenme Tarihi 24 Ekim 2012 YoRuM YaZ
Reklama ÜYE OLARAK bize destek olabilirsiniz.

Film Bilgileri

Örümcek Adam 1 türkçe dublaj izle, Örümcek Adam 1 filmini izle,  Örümcek Adam 1 full izle, Örümcek Adam 1 hd izle,  Örümcek Adam 1 filmini izle jetfilmseyret.com ailesi olarak iyi seyirler dileriz. Aşağıdaki film açıklamalarını okuyup film hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.Yorumlarınızı Eksik etmeyiniz.

Spiderman 1 filmi henüz küçük bir çocukken izlemeye doyamadığımız ve hepimizin onun gibi olma isteğiyle yanıp tutuştuğu bir filmdir. Dünya çapında geniş bir kitleye sahip ve izleyicileri bayağı geniş olan bu film başta çocukların göz bebeği haline gelmiştir. Çocukların vazgeçilmezi olmuştur. Önceden sadece çizgi film olan Örümcek Adam, şimdi herkesin izleyeceği bir sinema filmi haline gelmiştir. Spider-Man filmini burada online full izleyebilirsiniz.Örümcek Adam 1 filmini HD izleme seçeneğiyle hiçbir aksaklık olmadan sitemizden izleyebilirsiniz. Konusu ve içeriğiyle Herkesi etkileyen bir filmdir.

 Her filimde olduğu gibi bu filmde de iyi ve kötü kahraman vardır. Ve Peter parker iyi hayali kahramanımızdır. Filmde Peter Parker bir laboratuvar gezisinde de 32 milyon çeşit örümceği inceleme sırasında bir örümceğin Peter Paker’i ısırması sırasında vücudunda bir takım reaksiyonlar meydana gelmiştir. Eve döndüğünde tuhaf şeylerin olduğunu ilk başlarda etrafa zarar vererek görmüştür. Bu arada Peter Parker’in Mary Cayn’e olan aşkını da unutmamak gerek. Bir türlü ona yaklaşamamakta ve ona açılamamaktadır. Örümcek adam olduğunun farkına vardığında ise Mary Cayn’e açılamamak bunu daha da imkânsızlaştırmıştır. Mary Ceyn için kendisine güzel bir araba almak ister. Ve bunun için Kafes Dövüşüne katılmıştır.  Rakibi Kemik Kıranla kıran kırana bir dövüş sergiledi. Her türlü zorluğa rağmen bu maçı almıştır ve 3 bin doları kazanmıştır. Tabi 3 bir doları Peter’e ödememişlerdir. O sırada bir hızsız bütün parayı alıp kaçmıştır, kaçarken hırsızı durdurmadı ve bu da amcasının ölümüne neden olmuştur. Amcasını öldüren hırsızın peşine düşer. Hırsızın yerini öğrenince onu bulur ve bulduğu yerde kıstırır. 3. Kata çıkan katil hiçbir yere gidemeyeceğini anlayınca kendini aşağıya atıyor. Amcasının ölmesi Kendini ve ailesini çok üzmüştür. Örümcek Adam bundan sonra suç ve adalet için savaşacaktır.

IMDB Puan?

:

7.4

Yap?m Y?l?

:

2002

Etiketler

:

?zlenme: 1.545 defa izlendi

Benzer Filmler

Yorum Yap

film izle - sitemap - feed