Google Ara Örümcek Adam 2 izle

Ekleyen admin Eklenme Tarihi 24 Ekim 2012 YoRuM YaZ
Reklama ÜYE OLARAK bize destek olabilirsiniz.

Film Bilgileri

Örümcek Adam 2 türkçe dublaj izle, Örümcek Adam 2 filmini izle,  Örümcek Adam 2 full izle, Örümcek Adam 2 hd izle,  Örümcek Adam 2 filmini izle jetfilmseyret.com ailesi olarak iyi seyirler dileriz. Aşağıdaki film açıklamalarını okuyup film hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.Yorumlarınızı Eksik etmeyiniz.

Herkesin çok yakından tanıdığı ve gönülleri fetih eden örümcek adam 1 filminden sonra yapılan örümcek adam 2 filmini izleme şansını sitemizde yakaladınız. Bu seride Peter’in babası gibi sevdiği amcası ölmüştü ve yaşlı halasıyla beraber tek başlarına hayatlarını sürdüren Peter ve halası bu seride büyük badireler atlatacaktır. Örümcek adam 2 filimi Türkçe dublaj izleme farkıyla vk film izleme sitemizde yerini almıştır. Örümcek adam bu filmde bir yerde pizzacı olarak çalışarak bir yandan okul masraflarını sürdürürken diğer yanda da geçimini sağlamaya çalışıyor. Zorlu hayat şartları Peter’i çok yormuştur. Peter bu filmde kötü düşmanlara karşı mücadele etmektedir. Ayrıca lise yıllarından beri çok sevdiği ama bir türlü ulaşamadığı Mary Cayn aşkıyla yanıp tutuşmaktadır.  Pizza taşıma işinden kovulan Peter bir gazetede fotoğraf çekimi ile ilgili konularla çalışmaktadır

. Aklına çok parlak bir fikir gelen peter örümcek adamın fotoğraflarını çekip satarak para kazanmaya çalışır ve bütün bunları yaparken de üniversitedeki derslerini aksatır. Bir ödev tezi için doktor oktavyusa giden peter ileride onun düşman olacağını aklından bile geçiremez. Örümcek adam 2 filmini full izleme seçeneği sitemizde mevcuttur.  Örümcek adam 1 filminin dünyaca tutulmasından sonra örümcek adam 2 türkçe dublaj izle filmini çekmeye başlanmıştır. Bu filmde daha önce izlediğiniz örümcek adam 1 filminden daha güzel ve aksiyonu boldur. Kötü adamların silah ve mermilerine karşı mücadele içinde olan kahramanımız daha çok çalışarak bütün kötülüklerden mücadele edecektir. Bu arada Mary Cayn’e olan aşkı giderek büyümektedir ve bir gün onun oynadığı bir tiyatroya gider ama maalesef her zaman ki gibi geç kaldığından dolayı içeriye giremez. Dışarıda oyunun bitmesini bekleyen kahramanımız oyun bitince Mary’nin yanına gider ve biraz yürüdükten sonra ayrılırlar fakat peter kızın başının dert de olduğunu görünce yardımına gider ve onu kurtarır. Bu arada kahramanımızın gücü bilinmeyen bir nedenden dolayı azalmaktadır. Bakalım kahramanımız örümcek adam 2 filminde ne gibi olaylar ile karşılaşacak. Acaba Mary Cayn’e sevgisini haykırabilecek mi? Hep birlikte örümcek adam 2 filmini izleyip de görelim onun dışında örümcek adam 1 filmini de izleyebilirsiniz. jetfilmseyret.com keyifli seyirler diler.

IMDB Puan?

:

5,5

Ynetmen Ad?

:

Sam Raimi

Yap?m Y?l?

:

2004 - Amerika

Oyuncular

:

Tobey Maguire , Kirsten Dunst ve Willem Dafoe

Etiketler

:

?zlenme: 1.809 defa izlendi

Benzer Filmler

Yorum Yap

film izle - sitemap - feed