Google Ara Shrek 1 izle

Ekleyen admin Eklenme Tarihi 25 Ekim 2012 YoRuM YaZ
Reklama ÜYE OLARAK bize destek olabilirsiniz.


Film Bilgileri

Shrek 1 türkçe dublaj izle, Shrek 1 filmini izle,  Shrek 1 full izle, Shrek 1 hd izle,  Shrek 1 filmini izle jetfilmseyret.com ailesi olarak iyi seyirler dileriz. Aşağıdaki film açıklamalarını okuyup film hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.Yorumlarınızı Eksik etmeyiniz.

 

Shrek çok değişik bir yaratık. Bazıları yeşil ve büyük olduğu için ona dev demektedir. Shrek aslında çok korkunç bir yaratıktır. Dışa kapalıdır. Kimseyle konuşmaz her zaman tek başınadır. Aslında kendiside artık herkesin korkmasından rahatsız olmaktadır. Bundan dolayı psikolojik sıkıntılarda yaşamaktadır. Shrek Türkçe dublaj izlemek isteyenler sitemiz aracılığı ile izleyebilirler ve Shrek 1 full izleme seçeneği de sitemizde aktif durumdadır. Shrek 1 hd izlemeyi sevenler de hemen izleyebilirler.

filmin konusundan biraz bahsetmek istiyorum. Yeni kral birçok masal yaratığını rahat bırakmaktadır. Eşek kralın zulmünden kaçarken yanlışlıkla devin topraklarına girer. Dev günlük işleriyle meşgulken gelip kendisine çarpan eşeğe şaşırır. Onu bir takım adamların takip ettiğini görünce onları tek kükremesiyle korkutur. Shrek ten korkan insanlar kaçmıştır. Eşek çok takıntılıdır. Hele ki böyle büyük bir yaratığı bulmuşken onu bırakmak istemez. Shrek ne kadar kurtulmak istese de eşek yanından ayrılmaz. Kralın tek kontrol altına alamadığı bölge shreke ait olan bataklık bölgesidir. O yüzden bütün masal yatıkları kralın zulmünden kaçarak oraya gider. Bundan rahatsız olan Shrek bataklığını yeniden rahat ve sessiz konumuna getirmek için işe koyulur. Kralın sevdiği bir kız vardır. Bu kız bir kulede hapistir. Bu kuleyi bir ejderha ve türlü türlü tuzaklar korumaktadır. Kral korkak olduğu için cesaret bile edememektedir. Birçok şövalyeyi göndermiştir. Bu şövalyelerden hiç biri başaramamıştır. Bundan dolayı shrekle bir anlaşma yapar. Bu anlaşma eğer ki kızı kendine getirirse bütün yaratıkların evlerinin geri verileceğidir. Bunun üzerine Shrek bu görevi kabul eder. Eşekle beraber bu heyecana koyulurlar. Masallar diyarı karşılarına ne çıkacağı asla belli olamamaktadır. Bu muhteşem heyecanı sizde gelin kahramanımızla yaşayın. Bazen şakalar bazense sıra dışı şakalarla çok komik bir hikâyenin içerisinde kendi kendinizi bulacaksınız. Shrek yeşil bir yaratık dev olabilir ama bu hikâyede devlerin de bir kalbinin olduğunu görebileceksiniz. Yüksek kalitede izleyeceğiniz Shrek 1 filminde iyi seyirler diyoruz size.

 

IMDB Puanı

:

8.0

Yönetmen Adı

:

Andrew Adamson

Yapım Yılı

:

2001 ABD

Oyuncular

:

Cameron Diaz, Eddie Murphy, Antonio Banderas, Okan Bayülgen, Mehmet Ali Erbil, Vincent Cassel, Volkan Severcan, Engin Alkan, Mike Myers, Osman Gidişoğlu,

Etiketler

:

İzlenme: 3.751 defa izlendi

Benzer Filmler

Yorum Yap